خدمات مجالس و تشریفات عروسی متناسب با بودجه شما

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


تشریفات و خدمات مجالس الف با آگاهی از بودجه و میزان هزینه ای که شما برای برگزاری مراسم عروسی خود در نظر گرفته اید امکانات بسیار خوبی را با بالاترین کیفیت در اختیارتان قرار می دهد.

 خدماتی که تشریفات عروسی الف برای عروس و داماد ها ارائه می دهد کندی بار، آبشار شکلات، بازرچه سنتی، کافی شاپ، پذیرایی و همچنین گل آرایی سفره عقد و... است که با استفاده از بهترین تجهیزات و با بهره گیری از مدرن ترین علوم تزئینات و تشریفات مجالس مراسمی با شکوه را برگزار خواهد کرد.

ارائه هر یک از این خدمات با توجه به محل برگزاری مراسم عروسی متفاوت خواهد بود اینکه عروسی در باغ عروسی، ویلا، تالار، سالن عروسی، سالن اجتماعات به صورت مجزا یا مراسم عروسی مختلط برگزار شود اهمیت ویژه ای دارد معمولا این روزها با توجه به وضعیت آب و هوا برگزاری مراسم در باغ عروسی بسیار پر طرفدار است به طور کلی از طرف موسسه تشریفات نیز تزئینات وپذیرایی بسیار راحت تر و زیباتر است.

تشریفات الف در همه امور و مراحل تصمیم گیری برای انتخاب محل برگزاری مراسم عروسی شمارا یاری خواهد کرد اسن موسسه بهترین باغ عروسی شرق تهران، باغ عروسی غرب تهران، باغ عروسی گرمدره و باغ عروسی مختلط و مجزا را برای هر مراسمی به شما پیشنهاد می دهد.

شما با دیدن نمونه کارهای تشریفات الف پایه گذار سبک مدرن و اروپایی درخدمات پذیرایی می توانید با خاطری آسوده  تمام مسئولیت های خدمات مجالس یک عروسی باشکوه را به این مجموعه با کادر مجرب و حرفه ای بسپارید.

گروه تشریفات عروسی و خدمات مجالس الف با مدیریت آقای مهندس امیر عباسی ( فوق لیسانس مهندسی مکانیک ) و دارنده گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت از شرکت AJA Academy ایتالیا با دو دهه تجربه و فعالیت در زمینه طراحی، مشاوره در برگزاری مجالس نامزدی، سمینارها، مهمانی ها، جشن تولد، افتتاحیه ها همچنین پایه گذار سبک مدرن و اروپایی درخدمات پذیرایی  و مجری برگزاری مجلل ترین مجالس عروسی میباشد.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها